Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Czytaj więcej    ROZUMIEM


Spotkania Firmowe – pakiet Standard


Pakiet FIRMOWE SPOTKANIA Standard dedykowany dla małych przedsiębiorstw. Pakiet obejmuje dostęp do bezpiecznego i dedykowanego dla Twojej Firmy serwera wideokonferencji w chmurze Mobilne Biura. Każdy serwer ma swój unikalny adres sieciowy np. twoja_firma.mobilnebiura.pl. Usługa nie jest ograniczona administracyjnie pod względem liczby uczestników, liczby jednoczesnych spotkań, liczby moderatorów/hostów spotkań. Twoja firma może jednocześnie prowadzić wiele spotkań wśród różnych zespołów lub kontrahentów.

Serwery wideokonferencji w pakiecie FIRMOWE SPOTKANIA Standard nie mają żadnych administracyjnych ograniczeń odnośnie liczby równoległych spotkań i liczby uczestników na tych spotkaniach, jednak rzeczywista liczba spotkań i ich uczestników w sposób oczywisty zależy od wydajności serwera oraz od przepustowości łącza Internetowego.

Od strony technicznej Twój serwer w pakiecie FIRMOWE SPOTKANIA Standard jest wydajniejszy niż w pakiecie FIRMOWE SPOTKANIA Mini. Posiada szybszy procesor i ma zainstalowane więcej pamięci oraz jest dołączony do Internetu z wykorzystaniem łącza o większej przepustowości. Parametry te pozwalają na prowadzenie większej liczby jednoczesnych spotkań i uczestnictwo większej liczby osób na tych spotkaniach. Parametry serwera Standard pozwalają na jednoczesne uczestnictwo do około 750 uczestników. Nie ma przy tym znaczenia, czy będzie to jedno spotkanie, w których udział weźmie 750 uczestników, czy np. 75 spotkań po 10 uczestników w każdym z tych spotkań.

Do pakietu FIRMOWE SPOTKANIA Standard można dokupić więcej dodatkowych funkcjonalności niż w pakiecie Mini