Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Czytaj więcej    ROZUMIEM


Spotkania Firmowe - pakiet Mini


Pakiet FIRMOWE SPOTKANIA Mini dedykowany jest dla mikroprzedsiębiorstw. Pakiet obejmuje dostęp do bezpiecznego i dedykowanego dla Twojej Firmy serwera wideokonferencji w chmurze Mobilne Biura. Każdy serwer ma swój unikalny adres sieciowy np. twoja_firma.mobilnebiura.pl. Usługa nie jest ograniczona administracyjnie pod względem liczby uczestników, liczby jednoczesnych spotkań, liczby moderatorów/hostów spotkań. Twoja firma może jednocześnie prowadzić wiele spotkań wśród różnych zespołów lub kontrahentów.

Serwery wideokonferencji nie mają żadnych administracyjnych ograniczeń odnośnie liczby równoległych spotkań i liczby uczestników na tych spotkaniach, jednak rzeczywista liczba spotkań i ich uczestników w sposób oczywisty zależy od wydajności serwera oraz od przepustowości łącza Internetowego.

Parametry serwera w pakiecie FIRMOWE SPOTKANIA Mini pozwalają na jednoczesne uczestnictwo do około 250-u uczestników. Nie ma przy tym znaczenia, czy będzie to jedno spotkanie, w których udział weźmie 250 uczestników, czy np. 25 spotkań po 10 uczestników w każdym z tych spotkań.

Do pakietu można dokupić dodatkową funkcjonalność kalendarza w cenie 20 PLN miesięcznie (moduł dostępny w planie rocznym) < (opis)

Podstawowe parametry techniczne serwera w pakiecie FIRMOWE SPOTKANIA Mini

* serwery wideokonferencji nie mają żadnych administracyjnych ograniczeń odnośnie liczby równoległych spotkań i liczby uczestników na tych spotkaniach, jednak rzeczywista liczba spotkań i ich uczestników w sposób oczywisty zależy od wydajności serwera oraz od przepustowości łącza Internetowego (parametry te są czynnikiem wyróżniającym plany taryfowe w cenniku)

** host – osoba inicjująca spotkanie, właściciel / moderator spotkania