Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Czytaj więcej    ROZUMIEM


Moduły dodatkowe do FIRMOWYCH SPOTKAŃFIRMOWE SPOTKANIA – rozszerzenie kalendarz

Rozszerzenie umożliwia integrację z kalendarzem użytkownika w chmurze Microsoft. Integracja pozwala na planowanie spotkań z wykorzystaniem kalendarza i tworzenie wiadomości dla wszystkich uczestników o nadchodzącym spotkaniu. Wiadomości są tworzone z wykorzystaniem wygodnego szablonu spotkania. Integracja wymaga posiadania lub założenie nowego konta Microsoft (np. w Outlook Online, Office 365 itp.).

Cena rozszerzenia: 20 PLN miesięcznie

Funkcja kalendarza jest dostępna we wszystkich pakietach Spotkania Firmowe w planie rocznym czyli przy wykupieniu usługi na co najmniej 12 miesięcy.

Mobilne Biura Meet Mobilne Biura Meet
Szablon nowej wiadomości o spotkaniu Spotkanie w kalendarzu

FIRMOWE SPOTKANIA – webinarium i rejestracja spotkań

Dwa rozszerzenia w jednej cenie. Rejestracja - umożliwia nagrywanie przebiegu spotkania lub jego części na dysk w chmurze. Nagrane spotkanie możesz odtworzyć w późniejszym terminie, udostępnić innym współpracownikom albo odtworzyć na kolejnym Spotkaniu Firmowym. Webinarium - umożliwia transmisje na żywo z przebiegu spotkania w postaci dźwięku i obrazy na Twoim firmowym kanale YouTube. Transmisja może być odbierana z dowolnego miejsca przez dowolną liczbę osób w Internecie, które mają dostęp do Twojego firmowego kanału w YouTube. Cena obu rozszerzeń: 150 PLN miesięcznie Funkcja webinarium jest dostępna we pakietach FIRMOWE SPOTKANIA Standard i Pro, w planie rocznym czyli przy wykupieniu usługi na co najmniej 12 miesięcy.

FIRMOWE SPOTKANIA – rebranding

Rozszerzenie umożliwia umieszczenie loga Twojej Firmy w oknie wideokonferencji/Firmowego Spotkania. Logo będzie widoczne przez wszystkich uczestników spotkania. Klikniecie przez uczestnika Firmowego Spotkania loga twoje Firmy spowoduje wyświetlenie na komputerze dowolnej strony. Przykładowo może być to główna strona Twojej Firmy lub storna Twojego produktu.

Mobilne Biura Meet Mobilne Biura Meet
Tu może być twoje logo!

Funkcja rebrandingu jest dostępna w pakiecie FIRMOWE SPOTKANIA standrad i FIRMOWE SPOTKANIA PRO, w planie rocznym czyli przy wykupieniu usługi na co najmniej 12 miesięcy.

Cena rozszerzenia: 60 PLN miesięcznie w pakiecie FIRMOWE SPOTKANIA PRO, 120 PLN miesięcznie w pakiecie FIRMOWE SPOTKANIA standrad,